Kontakta Bayer

Om du har några förfrågningar får du gärna kontakta oss direkt eller använda formuläret nedan. Om du använder formuläret skickas din fråga till Bayer Radiology i det valda landet.

Bayer Sverige Radiologi

 

COUNTRY LEAD

Linnea Fryxell

Regional Business Manager

+46 (0)73 420 42 29

Linnea.fryxell@bayer.com


 

 Customer support

Customer Support

För beställningar och service av Medrad produkter, vänligen kontakta vår kundtjänst

+46 (0)31 748 28 80

swedencustomersupport@bayer.com

 

 Medical information

Medicinsk information

Har du en medicinsk fråga om Bayers produkter? Se Bayer Medicinsk Information

+46 (0)8 580 223 00

medinfo.scand@bayer.com

MD Lars

 

M.D. Lars Vedin

Medical Advisor Radiology

+46 (0)70 728 73 90

lars.vedin.ext@bayer.com

 

image5(2)

Natasha Josifovska

Account Manager CT/Angio/PET södra Sverige

+46 (0) 701 463 026

natasha.josifovska@bayer.com

image6

Jila Rahmanzadeh

Account Manager CT/Angio/PET Stockholm och norra Sverige

+46 (0) 705 675 300

jila.rahmanzadeh@bayer.com

Fenan

Fenan Amanuel

Service Field Engineer

+46 (0) 70 558 29 70

Fenan.amanuel@bayer.com

Alen

Alen Demirovic

Service Field Engineer

+46 (0) 705 582 971

alen.demirovic@bayer.com

image4

Ronja Reuber

Marketing Manager Nordics

+46 72 168 61 92

ronja.reuber@bayer.com

Select a Country

Contact Form

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.